• +90 272 212 15 05


Web Tasarım

Web tasarım, firmaların ya da şirketlerin, hizmet ve ürünlerini tanıtmak amacı ile kullandıkları en iyi reklam çeşitlerinden biridir. Web sitelerinin içeriği, çalışma şekli ve görüntüsü web tasarım sayesinde gerçekleştirilmektedir. Firmaların ya da şirketlerin kullandıkları web siteleri, kurumların potansiyel müşterilerine her gün ve her saat rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Günümüz şartlarında İnternet kullanımının artması, teknolojinin her an gelişmesi ve yenilenmesi gibi birçok sebep, firmaların kendilerini tanıtabilecekleri bir web sitesine sahip olmasını zorunlu kılmış durumdadır. Firmaların sahip olacağı ve kendini bu kanalda tanıtacağı web sitelerinin gerekli programlar sayesinde, profesyonel kişiler tarafından tasarlanması web tasarımı adını almaktadır. Bu nedenle oldukça önemli bir değere sahip olan web tasarımının, düzeni, şekli, yapısı, görüntüleri, renkleri, metinleri ve stilleri en doğru şekilde seçilmeli ve direk potansiyel müşteriye hitap edecek şekilde tasarlanması büyük bir önem taşımaktadır.


Sektörde önemli bir değere sahip olan ve yaptığı her iş ile adından sıklıkla söz ettiren Afyonkarahisar’daki web tasarım firmamız, markanızı, ürünlerinizi ya da verdiğiniz hizmetleri en iyi şekilde tanıtmak adına yıllardır web tasarım hizmeti vermektedir. Her işini ilk defa yaparcasına büyük bir titizlik ve özen ile tamamlayan firmamız, yapmış olduğu benzersiz tasarımlar sayesinde, her zaman diğer firmalardan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Firmamız web tasarımı planlamasına başlarken ilk olarak müşterilerinin talep ve isteklerini en doğru şekilde belirlemeye ve kurumlara en uygun kurumsal kimliği bulmaya çalışmaktadır. Uzman ekibimiz web sitelerini kesinlikle her cihaz ile yüzde yüz uyumlu olacak şekilde tasarlamaktadır. Kurumu en doğru ve en etkili şekilde yansıtacak özgün içerikler hazırlamaya özen gösteren firmamız, web sitelerinin sade ve kolay kullanabilir olması içinde ekstra bir çaba sarf etmektedir. Ürün, hizmet ve markanızı en doğru şekilde yansıtarak, potansiyel müşterilerinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlayan firmamız, arama motorlarında en üst sıralarda yer almanız adına en kaliteli ve özgün web tasarım çalışmalarını hazırlamaktadır.


Doğru Bir Web Tasarımın Firmalara Sağladığı Faydalar

Kişiler ürün, hizmet ya da markalarını en etkili şekilde tanıtmak adına web sitelerini kullanmaktadır. Web sitelerinin doğru bir şekilde tasarlanması, kurumların müşteri kitlesine en etkili şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Kişiler web tasarım unsurlarını kullanarak web sitelerini kendileri tasarlayabileceği gibi bir profesyonelden de destek alabilmektedir. Web tasarımı konusunda gerekli tecrübe ve donanıma sahip olan firmamız, müşterilerinin ek kısa arama motorlarında en kısa sürede üst sıralara yükselmesi ve kendilerini en doğru şekilde tanıtmalarını sağlamak adına oldukça kaliteli ve titiz çalışmalar hazırlamaktadır. Doğru web tasarım tercihi kişilerin birçok yarar ve fayda sağlamasını sağlamaktadır.


Bir İnternet sayfası oluştururken kurumun adresini, referanslarını, iş ortaklarını ve sunmuş oldukları hizmetleri ve bu gibi çeşitli birçok bilgiyi en şeffaf hali ile paylaşmak, kuruma duyulan güvenin artmasını sağlayacaktır. Çünkü İnternet sayfalarını ziyaret eden her müşteri, hizmet ya da ürün alacağı sayfaya tereddütsüz güvenmek istemektir. Firmamız Afyonkarahisar’da web tasarım uygulamalarını yaparken, hizmet verdiği kurum ile müşterileri arasındaki güven sorununu tamamen ortadan kaldırmak ve sayfa bilinirliğini arttırmak adına gerekli tüm bilgileri en doğru hali ile paylaşmaktadır.


Kurumların ya da firmaların marka değerlerini ve bilinirliğini arttırmak için mutlaka bir web sitesine ihtiyacı vardır. Teknolojinin gelişmesi ve teknolojinin kişilerin hayatı ile bu kadar bütünleşmesi sonucunda, kişiler bir iş kurmadan önce mutlaka bir marka oluşturmalı ve bir web sitesi oluşturarak marka bilinirliğini daha ileri seviyeye taşımalıdır. Kişiler yaptıkları yatırımın etkin ve sürekli bir başarı sağlamasını istiyorsa, mutlaka bir profesyonelden web tasarım desteği almalıdır.


Web siteleri, firmaların İnternet üzerindeki referansı niteliği taşımaktadır. Müşteriler karşılarında her zaman kar amacı ile hizmet veren bir firma değil, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma görmek istemektedir. Web sitenizi hareketlendirmek, web sitenizde verdiğiniz hizmetlerin yanı sıra müşterilerinize fayda sağlayacak bloglara yer vermek, müşterileriniz ile aranızdaki bağın kuvvetlenmesini ve daha fazla müşteri çekmenizi sağlayacaktır.


Her anlamda yeterli bir web sitesine sahip olan firmaların, fürün ya da hizmetlerini tanıtması ve bilinirliğini arttırması, web sitesi olmayan firmalara göre daha kolay bir durumdur. Firmamızdan alacağınız web tasarım hizmeti, markanızın değer kazanmasını ve firmanızın itibarının artmasına büyük bir fayda sağlayacaktır. Ayrıca firmaların web tasarım desteği alması, müşterileri ile arasındaki uzaklık kavramının ortadan kalmasını, hizmet verdiği şehirdeki kişiye ya da ayrı bir ilde ikamet eden kişiye de aynı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.


Kaliteli Web Tasarım Unsurları Nelerdir ?

Web tasarım, İnternet sitelerinin arama motorları tarafından kolaylıkla ulaşılabilir olmasını sağlayan, firma, ürün, hizmet ve markaları tanıtan, metinlerin ya da grafiklerin bir araya getirilmesi sayesinde oluşturulmuş çalışmalara verilen isimdir. Yani kısacası, web siteleri kurum ve firmaların İnternet ortamında görülen yüzü, web tasarım ise bu web sitelerinin firmaları en iyi şekilde yansıtması adına yapılan çalışmalardır. Sektörde adını sıklıkla duyabileceğiniz ve yeterli donanıma sahip olan firmamız, web tasarım çalışmalarına başladığında, kaliteyi her zaman ön planda tutmakta, daha sonra ise görsel efektler, güvenlik, özgünlük ve içerik gibi noktaları tamamlamaktadır. Kaliteli bir web tasarım hizmeti alabileceğiniz firmamız, web tasarım yaparken özellikle şu noktaları dikkate almaktadır.
Diğer AR-GE hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Son zamanların en çok kullanılan platformlarından biri de mobil uygulamalardır. Müşteriler ile firma arasında doğal, samimi ve rahat bir iletişim sağlar.

E-Ticaret

E-Ticaret

Günümüzde internet aracılığı ile para kazanmanın yollarından biri olan E-Ticaret, farklı bir çok sektördeki ürünlerin sanal bir ortamda online olarak alınıp satılmasını sağlayan bir platformdur.

Logo Çizimi & Tasarımı

Logo Çizimi & Tasarımı

Logo çizimi, kurumsal işletmeler, dünyaca ünlü şirketler, büyük ya da küçük tüm firmalar, ünlü markalar tarafından kullanımlarıyla iş dünyasında büyük önem arz etmektedir.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik, bir kurumun, işletmenin veya kuruluşun nasıl bir imajının olduğunu anlamamızı sağlayan tanıtım amaçlı kullanılan görsel, metinsel ve işitsel öğelerle oluşturulan göstergelerdir.

Sosyal Medya Yönetimi & Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi & Danışmanlığı

Günümüzde sosyal medya yaygın olarak kullanılmakta ve kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu yaygın kullanımla birlikte sosyal medyanın pazarlama ve reklam gücü de kendini göstermeye başlamıştır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO (Search Engine Optimization), web sitelerinin, çeşitli yöntemler kullanarak, arama motorları tarafından kolayca bulunmasına yardımcı bir araçtır.Web Yazılım

İnternetin kullanımının artmasıyla internet bazlı sektörlerin ve çeşitli iş kollarının arttığı gözlemlenmektedir. Aynı zamanda hobi amaçlı kullanımlar da bu platformda yer edinmektedir. Böylece artan bu yoğunluk, internet üzerinde de çeşitli donanımların oluşmasına ve bunların kaliteli bir şekilde üreticilere sunulması gerekmektedir.


İnternet kullanıcıları için geliştirilen birçok yazılım türü mevcuttur özellikle mobil ve bilgisayar uygulamaları için gerekli olan yazılımlarda sıkça kullanılmaktadır. Fakat bunlardan en eskisi internetin yaygınlaşması ile birlikte ortaya çıkan web yazılımdır. Özellikle web tabanlı işlerde kullanılan web yazılım, üreticiler için sıkça tercih edilmektedir. Böylece web yazılım kavramı interneti kullanan ve ondan yararlanmak isteyen kişiler için önem kazanmaktadır. Aynı zamanda bu alanla ilgilenen birçok meslek kolları ve hobi amaçlı öğrenmek isteyenler, internetin kullanımının artmasıyla da çoğalma göstermiştir. Teknolojinin gelişmesiyle de hayatın giderek kolaylaşması, bu alanın daha çok ihtiyaç olmasına yol açmıştır. Böylece firmamız da web yazılım adına çeşitli hizmetleri sunmaktadır.


Web Yazılım Nedir ?

Web yazılım, bilgisayara ait olan donanımsal araçların dışında kalan tüm materyalleri içermektedir. Bu materyallerin daha çok internet üzerinden tanımlandığı söylenebilir. Daha açık bir şekilde ifade edilirse Internet içindeki tüm donanımları oluşturan ve bütün bunları bir ara yüz olarak kullanıcıların hizmetine sunan bir sistemdir ve bu sistem belirli yazılım ve kodlama dillerine bağlıdır. Bu kodlamalarla web sitesinin tüm altyapısı oluşturulmaktadır. Bu durumda iki faktör ön plana çıkmaktadır bunlardan bir tanesi web yazılımda kullanıcıların görebileceği bölümdür. Bu bölüm tarayıcı programları için ara yüzü oluşturmaktadır. Özellikle tasarım ve logo bu bölümde dikkati çekmektedir. Web yazılımda diğer bir faktör ise kullanıcıların göremediği bölümdür. Bu bölüm ise web yazılımın çalışma alanını oluşturmaktadır. Aynı zamanda oluşturulan web sitelerinin denetimi ve kontrolü sağlanmaktadır. Web sitesi kullanıcıları ise bunları görmez ve sitenin ara yüzüyle karşılaşırlar. Web yazılım ise bu ara yüzü oluşturmak için gerekli çalışmaları sağlayan bir sistemler bütünüdür.


Firmamız tüm bunları dikkate alarak web sitesi hizmeti vermekte ve müşterilerin bu hizmetten yararlanması için çeşitli imkanlar sunmaktadır. Aynı zamanda müşterilerin de taleplerini dikkate alarak kaliteli içeriğe bağlı arayüz oluşturmakta ve web sitesinin kolayca ulaşılabilir olmasını sağlamaktadır.


Web Yazılım Nasıl Kullanılır

Yazılım için gerekli olan sistem kodlamadır. Kodlama web yazılım sisteminin dilini oluşturmaktadır. Özellikle web sitesinin seviyelerine göre kodlama dilleri de farklılıklar göstermektedir. Daha çok HTML ve CSS tarzındaki kodlama dilleri sıklıkla web sitesi için kullanılmaktadır; bu kodlamalar yapılırken kodlamaların hangi amaçla yazıldığı belirtilmelidir.


Kodlama dillerinden en kolay ve en basit olanı HTML’dir. Çeşitli görsellerin ve videoların internet kullanıcılarına tarayıcı üzerinden daha kolay sunulmasını ve yazılımcılar için daha hızlı geliştirmelere imkan sunmaktadır. Böylece HTML yazılımcılar için sıklıkla tercih edilen bir kodlama dili oluşturmaktadır. HTML dışındaki diğer kodlamalar HTML üzerinden hazırlanmış çeşitli sayfalara farklı geliştirmeler eklemektedir. Bu gelişmelerden bir tanesi HTML dışındaki diğer kodlama dillerinin internet kullanıcılarına form göndermelidir. Geri bildirimler ve değişiklikler için internet kullanıcıları web sitesi üzerinde yer alan formlara ulaşabilir ve geribildirim sağlayabilirler.


Aynı zamanda bazı kodlama dilleri ile de yönetim paneli oluşturulabilir. Bu yönetim panelleri kodlamalarla birlikte farklı özelliklere sahip olmakta ve geliştirilmektedir. Jquery, Javascript, PHP, .Net, ASP, Flash, HTML ve CSS dünya üzerinde sıklıkla tercih edilen kodlama dillerinden bazıları olarak sayılabilir. Kodlamayla geliştirilen web yazılım, son olarak oluşturulan web sitesinin tarayıcılarda internet kullanıcılarına sunulmasıyla son bulmaktadır. Diğer taraftan oluşturulan web sitelerinin güncelliğini koruması ve güvenlik zafiyetinin giderilmesi için yazılımcılar tarafından belirli aralıklarla kontrol edilmekte ve geliştirilmektedir.


Çeşitli kodlama dillerine sahip firmamız web yazılım alanında internet kullanıcılarına kolayca erişebilen web sitesi hazırlama noktasında kendini geliştirmektedir. Bu sayede WEB yazılım alanında etkili ve verimli içerikler oluşturmaktadır. Aynı zamanda firmamız, web yazılım için gerekli donanımlara da hakimdir.


Web Yazılım Kullanım Alanları

Web yazılım kullanmak için öncelikle yazılımın ne amaçla ve neden kullanılmasının gerekliliği saptanmalıdır. Kullanıcıların bireysel veya kurumsal olarak oluşturacağı Bir web sitesi için farklı içerikler gerekmektedir. Bu yüzden Hedef kitleye ne sunulacağı ve nasıl bir tasarımın oluşturulacağı önceden belirlenmelidir. Bunun için gerekli WEB yazılım firmaları bulunmaktadır.


Web yazılım birçok farklı alanda tercih edilerek kullanılmakta ve internet kullanıcılarına çeşitli hizmetler sunmaktadır bu hizmetler daha çok kişilerin hayatını kolaylaştıracak hızlı ve etkili imkanlardır. Bu alanlardan bazıları bankacılık e-ticaret ve çeşitli eğlence platformları olarak sayılabilir. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet kullanıcılarının çoğu işlemlerini web tarayıcıları veya mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirdiği görülmektedir. Bu yüzden web yazılım sektörü de kişilerin bu tür ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik farklı hizmetler geliştirmeye çalışmaktadır. Örneğin bazı uygulamalarda kişilerin bilgilerinin işlendiği ve bunların kaydedildiği sunucular bulunmaktadır. İnternet kullanıcıları kişisel bilgilerinin yer aldığı bu hizmetlerden yararlanmaktadırlar. Böylece web yazılım alanında bu hizmetlerin internet kullanıcıları tarafından güvenli bir şekilde sağlanması için sunucuların kişisel bilgilerini korumaya yönelik çeşitli önlemler geliştirmektedirler.Kullanıcıların bilgilerini tutabilmek için çeşitli web yazılım donanımları geliştirmektedirler. Geliştirilen bu web yazılım donanımları dışındaki farklı kodlama dilleri ile oluşturulabilmektedir.


Özellikle bankacılık ve internet alışverişi alanlarında kullanıcıların daha sık hizmetlerden yararlandığı görülmektedir. Bu yüzden kişisel bilgilerin korunması adına web yazılım alanının bu tip platformlarda güvenliği üst düzey sağlamaya yönelik geliştirmeler de oldukça tercih edilmektedir. Aynı zamanda günümüzde internet üzerinden yapılan satışlar olarak nitelendirilen e-ticaret sektöründe web yazılım alanının çok fazla geliştiği görülmektedir. Bu alana yönelik web sitesi tasarımları ve çeşitli donanım faaliyetleri hazırlanmaktadır.


Web yazılım, web sitelerini geliştirebilecek çeşitli donanımları sağlarken mobil olarak faaliyet gösteren çeşitli uygulamalarda da yer alabilmektedir. Bunun için gerekli olan mobil yazılım sistemi ile oluşturulan internet tabanlı web siteleri ile uyumlu olması gerekmektedir. Bu farklı mobil yazılım uygulamaları ile sağlanmaktadır. Özellikle bankacılık, e-ticaret ve çeşitli eğlence platformlarının web tabanlı hizmet imkanları olduğu kadar mobil üzerinden de çeşitli hizmetler sunmaktadırlar. Böylece web yazılım teknolojinin ve günümüz hizmet imkânlarının gelişmesi ile farklı faktörlerin eş zamanlı gelişmesine de imkan sağlamaktadır.


Diğer taraftan web yazılım tek başına bir şey ifade etmemektedir aynı mobil uygulamalarla destek sağlandığı gibi web yazılım için web tasarım da önemli olmaktadır. Web tasarım, web yazılımın sunduğu ara yüzün daha kullanılabilir olmasına yol açmaktadır. Bu da web yazılımın karmaşıklığını gideren bir unsur olarak görülmektedir.


Firmamız web yazılım ile birlikte oluşturduğu platformlarda birçok alanda da yer almaktadır. Tüm bu alanlara uygun olarak hazırladığı içerikler müşterinin taleplerine karşılık geliştirilmektedir. Ara yüz ve tasarım açısından da firmamız kolay ve anlaşılır bir sistemi tercih etmektedir.


Web Yazılımda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bireysel veya kurumsal üreticilerin sunacağı Web tabanlı uygulamalar için web yazılıma ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun için dikkat edilmesi gereken ilk şey hizmeti sunulacak bir web sitesinin amacının ne olacağının belirlenmesidir.


Web yazılım, sunacağı hizmetlere göre kodlama dillerinin de ona uygun farklılıklar içermesi söz konusudur. Bunun için sunulacak hizmete yönelik bir kodlama dilinin seçilmesi önem arz etmektedir. Firmamız buna yönelik teknik durumları müşterinin taleplerine göre değerlendirmekte ve kaliteli bir şekilde sunmaya çalışmaktadır.


Seçilecek kodlama dilinin yönetim paneli içinde sitenin içeriğinin değiştirmesine imkan verip vermeyeceğinin belirlenmesi gerekmektedir. Böylece firmamız yazılımın profesyonel bir şekilde hazırlanması ve kullanılmasına dikkat etmektedir. Bu durum müşterilerin kendi hedef kitlelerine sunacağı hizmetin kalitesine göre değişmektedir.


Müşterilerin ellerinde bulunan projelerin bir web yazılım şirketi üzerinden yapılması halinde daha kaliteli içerikler ortaya çıkabilecektir. Böylece Web yazılım alanında uzman yazılımcıların tercih edilmesi önem kazanmaktadır. Bu alanda firmamız çeşitli donanımsal faaliyetler üzerinde yeterli bilgi birikimine sahiptir. Firmamız alanında uzman yazılımcılarla müşterilere yardımcı olmaktadır.


Aynı zamanda WEB yazılım ile uğraşacak olan kişilerin yazılımla ilgili eğitimleri takip etmesi de önerilmektedir. Böylece yazılıma gayet temel bilgilere sahip olunması ve kodlama dillerinin öğrenilmesi ile web yazılım alanında yüksek bir donanıma erişilebilir.


It Altyapı Hizmetleri

It Altyapı Hizmetleri

Bilişim (IT) altyapısı her şirketin belkemiği olduğundan dikkatle planlanması, düzenlenmesi ve korunması; şirketin verimli çalışması için elzemdir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Pc Bakım ve Onarım

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen yazılımlardır.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Afyonkarahisar'da Kamera Güvenlik Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemleri; Konvansiyonel ve Adresli sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Afyon Yangın Alarm sistemleri için size uygun çözümler sunan Destekpark keşif hizmeti sonrasında projenizi hazırlıyor.

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.

Yeni Nesil Yazar Kasa

Yeni Nesil Yazar Kasa

Afyonkarahisar'da 2015 Yılında İngenico ile yapılan bayilik sözleşmesi ile Destekpark Bilişim Afyon Yazar Kasa Denilince İngenico İle Kaliteyi Sizlere Sunuyor.

Personel Devam Takip Sistemleri (Pdks)

Personel Devam Takip Sistemleri (Pdks)

Personelin işe giriş çıkış zamanlarının kayıt altına alınması ve bu kayıtlara dayanılarak personelin devam durumu sisteme aktarılmasını sağlayan sistemler.

Barkod Otomasyonu

Barkod Otomasyonu

Destekpark Afyonkarahisar'da Market, Mağaza ve Perakende Barkod Sistemleri ile Tüm Sektörün Nabzını Tutuyor.

Güç Kaynağı (UPS)

Güç Kaynağı (UPS)

Afyon'da Destekpark olarak Güç Kaynağı (UPS) bakım tamir ve satışını gerçekleştiriyoruz. Yerinde keşiften akü değişimine kadar UPS konusunda çözümler sunuyoruz.