• +90 272 212 15 05


IT Altyapı Hizmetleri

IT yatırımlarının hızla arttığı günümüzde, birçok kurum ve kuruluş bu hizmetten en iyi şekilde yararlanmak istemektedir. Gelişen teknolojilerle beraber, altyapı hizmetleri önem kazanmakta ve hayatımızın her alanında bu altyapılar ciddi anlamda yer edinmektedir. Destekpark firması olarak bizler de sizlere IT Altyapı hizmetleri anlamında kaliteli çalışmalar sunmayı kendimize ilke edindik. Network sistemi, kurum içi ya da kurumlar arası altyapı hizmetleri, kaliteli bir iletişim ağı; firmamızın yürüttüğü çalışmaların en önemlileridir.

Eğer sizler de uzun bekleme sürelerinden, yanlış raporlandırmalarda ve sistem çökmelerinden rahatsız oluyorsanız, IT altyapınızı şirketinizin ihtiyaçlarına göre yeniden oluşturmanız gerekmiş demektir. Bu altyapının stabil bir biçimde çalışmaması, firmanızın risk altında bulunduğunu gösterir. Bu hem iş işleyişinize olumsuz etkide bulunur hem de bilgi ve belgelerinizin güvenliğini sağlamaz. Yanlış kablolama, kötü lokasyon koşulları ve yanlış tasarımlar IT sisteminin verimli çalışmamasına neden olur.

Peki IT altyapı uygulamalarında nelere dikkat etmek gerekir?

ALTYAPI GÜÇLENDİRME HİZMETİ

Destekpark olarak Afyon altyapı konusunda sizlere güçlendirme hizmeti sunuyoruz. IT altyapısını stratejik açıdan analiz ediyor ve hem stabilite hem de güvenilirlik anlamında çalışmalar yürüterek güçlendirme hizmeti sunuyoruz. Bunun için de ilk olarak ağ seçimini ön plana alıyoruz. Şirketinizin verilerini güvenli bir biçimde tutmak için gerekli olan ağ yapısını oluşturuyor ve bunun çeşitli anahtar ve yönlendiricilerle korunmasını sağlıyoruz.

Afyon ticari yazılım denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olduğumuz için sizlere bu alanlarda kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Akademik anlamda uzmanlaşmış profesyonel çalışanlarımız ile sizlere altyapı güçlendirme konusunda en iyisini veriyoruz. Firma olarak öncelikle şirketiniz bazında ölçüm ve analiz yapıp daha sonra iyileştirme önerileriyle beraber planları size sunuyoruz. Anlaşma sağladığımız takdirde IT altyapısı oluşturma ya da IT altyapısı güçlendirme hususunda beraber çalışıyoruz.
Bunu yaparken şu noktalara dikkat ediyoruz:

Firma olarak yapısal kablolama konusunda da sizlere destek oluyoruz. IT ve altyapı hizmetlerinde ön planda olan network ağı için kaliteli kablolama yapıyoruz. Bununla beraber güvenlik duvarı kurulumu, hotspot kurulumu ve kablosuz internet kurulumu hizmetini de sunuyoruz.
Diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Pc Bakım ve Onarım

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen yazılımlardır.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Afyonkarahisar'da Kamera Güvenlik Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemleri; Konvansiyonel ve Adresli sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Afyon Yangın Alarm sistemleri için size uygun çözümler sunan Destekpark keşif hizmeti sonrasında projenizi hazırlıyor.

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.