• +90 272 212 15 05 & 0555 518 60 25


Yazılım Satış ve Destek Eğitimi

Destekpark olarak sizlere Afyon yazılım satış ve destek eğitimi konusunda kaliteli hizmet sunuyoruz. Bildiğiniz üzere yazılım dediğimiz olgu, bilgisayarların belirlenmiş işleri yapması için hazırlanan kodlanmış komutlar dizisidir. Firmamız Afyon’da logo yazılım, Netsis yazılım, Bayt yazılım gibi hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda ticari yazılımlar ve Ticimax gibi e-ticaret yazılımlarının da hizmetini sizlere sunmaktadır. Firmamız tüm bu yazılımların çözüm ortaklığını, satış hizmetlerini ve satış sonrası desteklerini de sunmaktadır.

Destekpark olarak sizlere Afyon bilişim anlamında teknolojik olarak tüm kurum ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Özellikle dijital muhasebe alanındaki tüm yenilikleri takip ederek, e-defter, e-fatura, e-mutabakat, e-arşiv, e-irsaliye gibi entegrasyonları da sağlamaktayız. Büyük kurumların ihtiyaç duyduğu kartlı geçiş sistemi, parmak izi okuma, yüz tanıma ve personel devam takip hizmeti gibi donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçları da sizlere sunuyoruz.

İŞLETMELERİNİZİ GELİŞTİRİN

İşletmelerinizin yapa zeka ile uyum sürecini mutlaka karşılamanız gerekmektedir. Bunun için de çeşitli yazılım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız, sizlere kişiselleştirilmiş, sorunsuz yazılım deneyimi sunarak müşteri memnuniyetini iyileştirmenize ve satış sonuçlarını artırmanıza yardımcı olur. Firmamızın hizmetleri ile şunları elde edebilirsiniz:

Müşteri veri yönetimi: Yazılımlarımız ile müşterilerinizin verilerini koruyabilirsiniz.

Satış: Doğru zamanda doğru satışı yapabilmek için tüm analizleri sağlayabilirsiniz.

Satış performans yönetimi: Personellerinizin satış performanslarını kontrol edebilir, raporlandırabilirsiniz.

Personel takibi: Çeşitli donanım ve yazılımlarla personel takibini gerçekleştirme imkanınız var.

Logo Afyon olarak sizlere uygulama yazılımı hizmeti de sunuyoruz. Tüm teknolojileri takip ederek güvenilir yazılımlar sunuyoruz. Firmamız şu hizmetlerle de sizlere şirketinizi geliştirme imkanı veriyor.

Netsis Afyon ile firmalar arasındaki satış ve satın alma süreçleri takip edilmekte, ithalat ve ihracat işlemleri yürütülmektedir. Bununla beraber Netsis ile personel bordro takibi, depo yönetimi, mobil satış, barkod sistemi ve mali tablo gibi birçok hizmetten yararlanmak mümkündür.

Bayt Afyon, kalitesiyle adından söz ettiren önemli bir yazılımdır. Bu yazılım 1990 yılında piyasaya sürülmüştür ve Türkiye’nin ilk Windows işletim sistemi için yazılımlar üreten firmasıdır. Bu yazılım çeşitli sektörlerde kullanılabilmektedir. Bununla beraber güncelleme ve eğitim desteği de bulunmaktadır.

RFID (Radyo Frekansı ile Tanımlama) ise nesneleri otomatik ya da tekil olarak tanıma yöntemidir. Programda temel bir okuyucu ve etiket bulunmaktadır. Bununla beraber personel devam takip, kartlı geçiş gibi sistemler kurumda kullanılabilmektedir.

 
Diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

It Altyapı Hizmetleri

It Altyapı Hizmetleri

Bilişim (IT) altyapısı her şirketin belkemiği olduğundan dikkatle planlanması, düzenlenmesi ve korunması; şirketin verimli çalışması için elzemdir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Pc Bakım ve Onarım

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Afyonkarahisar'da Kamera Güvenlik Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemleri; Konvansiyonel ve Adresli sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Afyon Yangın Alarm sistemleri için size uygun çözümler sunan Destekpark keşif hizmeti sonrasında projenizi hazırlıyor.

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.