• +90 272 212 15 05


İP santral ve seslendirme

Dünyanın neresinde olursanız olun, sizlere santrallerinize ulaşma imkanı sunan IP santral altyapısı, Destekpark tarafından sizlere sunulan önemli bir hizmettir. IP ağınızda olan tüm dahililerinizi santrale bağlayarak nerede olursanız olun sanki ofisteymiş gibi arama yapıp, çağrı alabileceğiniz bu teknoloji sayesinde mekana bağımlı da kalmayacaksınız. Önemli bir telefon beklerken dışarıdaki işlerinizi de halletmek istiyorsanız bu hizmeti kullanmalısınız. IP santraller aynı zamanda çok şubeli ve birbirinden uzakta bulunan ofisler arasındaki telefon görüşme maliyetlerini de sıfıra indirmektedir. Afyonkarahisar Santral Sistemi denildiği zaman farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır. IP santral aynı zamanda tek ofiste bulunan birden fazla firmanın da tek bir santral üzerinden görüşme yapmasını sağlamaktadır.

 

IP Santral Nedir?

Ip santral, analog santrallerin yerini alan teknolojidir. Yeni nesil santral sistemini bizlere sunan bu teknolojide iç ve dış hat sayısında sınırlama bulunmamaktadır. Önceden kullanılan analog santrallerde bu tip sınırlamalar bulunduğu için ofislerde sorun yaşanmaktaydı. Bununla beraber eski analog santral sistemleri genişleme sorunu da yaşamaktaydı. Artık bu tip problemlere rastlanmamakta görüşmeler kaliteli bir biçimde yapılabilmektedir. IP santrale sınırsız dahili hat tanımlanabilmekte, bununla beraber sabit numara taşıma hizmeti de sunularak tek bir numara üzerinden herhangi bir cihaza ya da donanıma ihtiyaç olmadan sınırsız çağrı alınabilmektedir.

 

IP SANTRAL SESLENDİRME NEDİR?

IP santral seslendirme, hızla yaygınlaşan IP santral hatlarına anons hazırlamaktır. Bu anonslar aracılığı ile firmanız kurumsal anlamda daha kaliteli bir yapıya ulaşmaktadır. Afyon IP santral seslendirme aracılığı ile müşterilerinizi daha kurumsal bir seslendirme ile karşılamanız mümkün oluyor. Bu da müşterilerde güven duygusu uyandırıyor. Kurumsal her işlem firmaları iş yaşamlarında daha ileriye taşıyacak adımlar olduğu için seslendirme de burada önem kazanıyor. Eğer sizler de firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak istiyorsanız, IP santral seslendirme hizmetinden de mutlaka yararlanmalısınız.

Seslendirme Örnekleri

Diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

It Altyapı Hizmetleri

It Altyapı Hizmetleri

Bilişim (IT) altyapısı her şirketin belkemiği olduğundan dikkatle planlanması, düzenlenmesi ve korunması; şirketin verimli çalışması için elzemdir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Pc Bakım ve Onarım

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen yazılımlardır.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Afyonkarahisar'da Kamera Güvenlik Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemleri; Konvansiyonel ve Adresli sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Afyon Yangın Alarm sistemleri için size uygun çözümler sunan Destekpark keşif hizmeti sonrasında projenizi hazırlıyor.

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.