• +90 272 212 15 05


E-Ticaret

Günümüzde internet aracılığı ile para kazanmanın yollarından biri olan E-Ticaret, farklı bir çok sektördeki ürünlerin sanal bir ortamda online olarak alınıp satılmasını sağlayan bir platformdur. Ürünlerinizi online ortamda ve farklı ödeme seçenekleri ile satma imkanı bulduğunuz E-Ticaret sistemini doğru ve yerinde kullandığınız zaman size kar getirecektir. Hedef bir kitle belirlediğinizde karınız artacaktır.


Sanal ortamda online olarak yapacağınız ticareti tüm Dünya üzerinden farklı ülkeler aracılığı ile de yapabilirsiniz. Günümüzde özellikle kobiler dahil tüm işletmeler sanal ticaret hizmetlerine ağırlık vermektedir. Böylelikle hem işletmelerin tanınırlığı artmakta hem de farklı pazarlama teknikleri ile kar artmaktadır. E-ticaret faaliyetinde bulunmak isteyen müşterilerime faaliyette bulanmak istedikleri sektöre göre kolay ara yüzü olan e ticaret sitesi oluşturuyor veya mevcut e ticaret sitelerinde potansiyel hedef kitlenin istekleri doğrultusunda iyileştirmeler yapıyoruz.


E-Ticaret Hizmetleri

İster işletme, isterseniz de ürettiğiniz ürünler üzerinden olsun E-Ticaret işlemleri yapabilirisiniz. Bu alandaki ticari işlemleri var olan yada ürettiğiniz ürünleriniz için yapıyorsanız ürünlerinizi pazarlayacağınız ve satışınızı artıracak hedef kitleye ulaşmanız için profesyonel yardımına ihtiyacınız vardır. E ticaret hizmetimizle bu yardımı size sağlıyor, istekleriniz doğrulusunda bir e ticaret gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.


İnternet aracılığı ile farklı ülkelerde yada aynı yerde yine farklı çeşitlilikte ürün araştırması yaparak online satış yapabilirsiniz. Önemli olan hangi ürünü satacağınıza karar vermenizdir. Bazı dönemler, bazı ürünlerin satışının en yüksekte olduğu dikkat çekmektedir. Bu yüzden doğru bir piyasa araştırması yapmak ve doğru tahminlerde bulunmak gerektiğinde de risk almak gerekir. Eğer satışını iyi bir şekilde yapabileceğiniz ürüne karar vermek istiyorsanız, o ürünü alacak hedef bir kitle bulmanız etkili olacaktır. Hedef kitle araştırmasını yine sanal online ticaret sisteminin kurulu olduğu platformda yapabilirsiniz. Satışını yapacağınız ürün seçimi yaparken fiyat araştırması yapmak da uygun olacaktır. Hatta hem alım hem de satım yapmak istediğiniz online platformda, farklı ülkelerdeki aynı ürün için fiyat araştırması yaparak ne kadar kar edeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Elbette farklı ülkelerde yada bazen aynı ülkede farklı üretim merkezlerinde üretilen aynı ürünler nitelik itibariyle birbirinden farklı olabilir. Fiyatı belirlerken kalitesine de dikkat etmelisiniz. Hem sizin hem de işletmenizin ürünlerini yada hizmetlerini farklı seçenekler ile satışa sunan Afyonkarahisar’daki E-Ticaret sitesi oluşturma hizmetimizle yanınızdayız.


Yeni sektörlerle tanışıp yeni olanaklar ile işletmenizi büyütüp, daha karlı işler yapabilirsiniz. Tüm bu süreci yaşarken sizlere sunduğumuz Afyonkarahisar’daki E-Ticaret hizmeti sizlere sanal ticaretin kilit noktaları konusunda yol gösterecektir. Böylelikle E- ticaret hizmetimizle birlikte ürünleriniz çok daha geniş bir platformda alıcı bulacaktır. Hizmetlerimiz içinde kampanya yönetimi, ürün tanıtımı, ürün girişleri, satış ve pazarlama aşamaları ,tema seçenekleri gibi bir çok detay sunulmaktadır. E-ticaret sistemi üzerinden dijtal satış ve pazarlama oldukça geniş bir yer tutmakla birlikte kullanılan tekniği iyi şekilde seçmek önemlidir. Bunların dışında yazılım entegrasyon uygulamaları, sanal müşteri danışmanları uygulamalarına da ağırlık vermek sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Birbirinden farklı bir çok sektör arasından kendi işletmenizi, ürün yada hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmak ve büyümek için sanal platformdaki ticareti verimli ve etkin kullanmanız gerektiğinden mutlaka danışmanlık hizmetimizi almalısınız.


E –Ticaret Hizmetinde İşlemler

Afyonkarahisar’daki E-Ticaret hizmetimizden yararlanarak online ticaret sektöründe yer edinmek için ilk önce satışını yapacağınız ürüne veya hizmete karar vermelisiniz. Fiyat ve pazar araştırması yaparak sizin için ideal olanı belirleyebilirsiniz. Ürün yada hizmetle ilgili tedarik ve satış zincirlerini belirlemelisiniz. Bununla birlikte, sanal ortamda satışına karar verdiğiniz ürün için hem sanal hem de reel ortamda alıcı kitleyi değerlendirmeli, maliyet potansiyelini karşılaştırmalısınız. Pazar araştırmasıyla birlikte rakip araştırması da gerekli olup elde ettiğiniz bilgileri rapor halinde analiz ederken bir çok farklı kaynak ve kanaldan yararlanmalısınız. Bu aşamalardan sonra güvenilir ve ürünlerinizi iyi bir şekilde tanıtacak bir sitenizin olması gerekir. Sanal mağaza açarak daha çok alıcıya ulaşırsınız. Her sektörün ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet edecek sanal ticaret hizmetlerimizle ve uygun paketlerimizle , sanal platformda ürünleriniz satışa hazır hale gelir. Ayrıca sanal mağazanız için ve sanal ortamda güçlü bir yer edinmek için reklam, satış ve pazarlama çalışmaları yapmanız gerekir. Reklam ve satış çalışmaları için farklı internet ağlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca sanal mağazanızda çeşitli kampanyalar kullanarak satışlarınızı artırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.


Farklı türde ihtiyaçları karşılayan ve farklı alışveriş sitelerinin bulunduğu sanal ve online platformda zaman ve mekan sınırlaması olmadan istediğiniz ürünün online satışını yapabilirsiniz. Kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde online satışlarınızı yapabilmek için kurulan online ticaret sistemini iyi kullanmalı ve planlamalısınız. Sosyal ağlar aracılığı ile ürün için bulacağınız hedef kitleyi online alanına taşıyarak daha fazla müşteriye ulaşırsınız. Tüm bu işlemleri sizin için yerine getiren profesyonel ekibimizle istediğiniz e ticaret sitesine sahip olmak oldukça kolay.
E-Ticaret Alt Yapısının Oluşturulması

İnternet aracılığı ile alış ve satış yapmanız için gerekli olan web sitenizin oluşturulması ve düzenli bir şekilde alt yapısının kurulması, ürün tanıtımı için önemlidir. Web sayfanızın oldukça şeffaf, anlaşılır, kolay olmasının yanı sıra sistemin düzgün çalışması ve görsel olarak da dikkat çekici olması hedef kitleye ulaşmanızda etkili olacaktır. Alt yapınızın güçlü olması ve web sitenizin iyi bir şekilde tasarlanmış olması çok daha geniş kitlelerin sizlere ulaşmasını sağlar. Tüm detayları sizin için düşünen firmamız teknolojinin en büyük gerekliliklerinden biri olan hem masaüstü hem de mobil cihazlardan erişilebilen e ticaret platformunu sizin için tasarlamakta ve istekleriniz doğrultusunda gerekli güncellemeleri yaparak sanal piyasada kendinize yer edinmenizi sağlamaktadır.


E-Ticaret Stok Takibi

Rakiplerinizin önüne geçebilmek, sanal platformda modern ticaret alanında daha iyi konuma gelebilmek ve başarılı olmak için ürünlerinizin alım ve satım süreçlerini yakından takip etmelisiniz. Bunun için düzenli olarak stok takibi yapabilirsiniz. Stok takibinizi kolaylaştırmak için ürünlerinizin mutlaka kod tanımlamasının yapılması gerekir. Ürünleriniz için E-Ticaret alanında, stok entegrasyonu gibi bazı uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bu şekilde sistematik olarak stoktaki ürünlerinizi günlük olarak takip edebilirsiniz.


E-Ticaret Kargo Yönetimi

Başarılı şekilde E-Ticaret işlemlerinizi tamamlayabilmek için güvenli ve sağlıklı bir yol ile ürünlerinizi teslim etmiş yada teslim almış olmalısınız. Bunun için iyi düşünülmüş ve planlanmış bir kargo düzeni oluşturulmalıdır. Çünkü teslim etme sürecinde yaşanan sorunlardan dolayı bazı ürünler planlandığı zamandan geç ulaşabilir yada gelen ürünler hatalı, eksik, zarar görmüş vaziyette olabilir. Bu durum müşteriler için sıkıntılı bir süreç oluşturur ve size geri dönüşleri saygınlığınızı ve prestijinizi olumsuz etkileyeceği gibi müşteri kayıpları yaşamanıza sebep olur. Çünkü herkes almak istediği ürünün tam ve zamanında gelmesini önemser. Bu gibi risklerin önüne geçmek için farklı kargo firmalarıyla çalışma yapmalı ve tüm koşulları iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle Türkiye’nin her şehrine hizmet vermeyi düşünüyorsanız bu dikkat edilmesi gereken bir konudur.


E-Ticaret Ödeme Sistemleri

E-Ticaret yaparken farklı bir çok ödeme seçeneği vardır. Tüm Dünya’da hızla internet ağlarının kullanımı arttığı için online yapılan alışverişler farklı ödeme türlerine imkan vermektedir. Ödemelerin hızlı şekilde olmasına olanak sağlayan E-Ticaret pos cihazlarının kullanılmasına da olanak tanımaktadır. Kredi kartıyla ödeme seçeneği yanında kapıda ödeme seçenekleri de sanal ticarette aktif şekilde kullanılmaktadır. Böylece ödeme yöntemi tercihi müşteriye bırakılmaktadır. Ürünlerinizin satışını yaparken kredi kartı ödeme yöntemini kullanmak isterseniz güvenlik önlemlerini tam anlamıyla sağlamış olmalısınız.


Afyonkarahisar’da E ticaret ve daha pek çok site kurulumu gerçekleştiren firmamız sizin için tüm ayrıntıları düşünmekte ve önerileriniz doğrultusunda kurulum işlemlerini gerçekleştirmektedir. Pazarlamadan, Seo çalışmalarına kadar her ayrıntıyı düşünerek sitenizin trafiğini ve müşteri potansiyelini arttırmak için özenle çalışmaktayız. E ticaret sitesi kurulumu hakkında daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer AR-GE hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

Web Tasarım

Web Tasarım & Yazılım

Web tasarım, firmaların ya da şirketlerin, hizmet ve ürünlerini tanıtmak amacı ile kullandıkları en iyi reklam çeşitlerinden biridir. Web sitelerinin içeriği, çalışma şekli ve görüntüsü web tasarım sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Son zamanların en çok kullanılan platformlarından biri de mobil uygulamalardır. Müşteriler ile firma arasında doğal, samimi ve rahat bir iletişim sağlar.

Logo Çizimi & Tasarımı

Logo Çizimi & Tasarımı

Logo çizimi, kurumsal işletmeler, dünyaca ünlü şirketler, büyük ya da küçük tüm firmalar, ünlü markalar tarafından kullanımlarıyla iş dünyasında büyük önem arz etmektedir.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik, bir kurumun, işletmenin veya kuruluşun nasıl bir imajının olduğunu anlamamızı sağlayan tanıtım amaçlı kullanılan görsel, metinsel ve işitsel öğelerle oluşturulan göstergelerdir.

Sosyal Medya Yönetimi & Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi & Danışmanlığı

Günümüzde sosyal medya yaygın olarak kullanılmakta ve kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu yaygın kullanımla birlikte sosyal medyanın pazarlama ve reklam gücü de kendini göstermeye başlamıştır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO (Search Engine Optimization), web sitelerinin, çeşitli yöntemler kullanarak, arama motorları tarafından kolayca bulunmasına yardımcı bir araçtır.