• +90 272 212 15 05


SAHA HİZMETLERİ

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir. Destekpark’ın sahadaki tecrübesi bu firmaların birçok cihaz, donanım ya da yazılımsal sorunlarını hızlı bir biçimde çözüme kavuşturmaktadır. Afyon saha hizmetleri denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi olan firmamız, yüksek deneyimli ekibi ve kaliteli ekipmanı ile kurumların tüm ihtiyaçlarına eksiksiz bir biçimde cevap vermektedir.

Afyon bilişim saha hizmetleri ile güçlü servis yapısını sizlere sunan Destekpark aynı zamanda işinizde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için de sorunlara hızlı ve güvenilir bir biçimde müdahale etmektedir.

Firmamız saha hizmetleri konusunda sizlere şu destekleri sunmaktadır:

 

Firmamız bugüne kadar Koç Sistem, R2 Servis, BDH Bilişim Destek Hizmetleri, İnnova Bilişim gibi bu firmalarla çalışmaktadır. Bununla beraber; Yapı Kredi, Albaraka Türk, Ziraat Bankası, İng Bank, Denizbank, Türkiye Finans, Türk Telekom, Şekerbank gibi firmaların sahada istedikleri çözüm önerileri de sunmuştur. Firmamızın bu yönde referansları oldukça güçlüdür. Bu nedenle Afyon bilişim destek anlamında hizmete ihtiyacınız varsa bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.
Diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

It Altyapı Hizmetleri

It Altyapı Hizmetleri

Bilişim (IT) altyapısı her şirketin belkemiği olduğundan dikkatle planlanması, düzenlenmesi ve korunması; şirketin verimli çalışması için elzemdir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Pc Bakım ve Onarım

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen yazılımlardır.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Afyonkarahisar'da Kamera Güvenlik Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemleri; Konvansiyonel ve Adresli sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Afyon Yangın Alarm sistemleri için size uygun çözümler sunan Destekpark keşif hizmeti sonrasında projenizi hazırlıyor.

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.