• +90 272 212 15 05


Yangın İhbar Sistemi

Destekpark tarafından sizlere sunulan en önemli hizmetlerden birisi olan yangın ihbar sistemleri, klasik alarm sistemlerine ek olarak belirli bir noktaya yerleştirilen duman ve ısı detektöründen oluşmaktadır. Duman ve ısı detektörü olası yangın ihtimallerinde alarm vererek sizleri uyarmaktadır. Hem ev hem de iş yerleri için uygun olan bu sistemler, can ve mal sağlığınız için de çok önemlidir. Yangın alarm sistemi, abonelik durumunda Alarm Haberalma Merkezi üzerinden itfaiyenin gelmesini ve acil durum listesindeki kişilere haber verilmesini sağlama prensibiyle de çalışmaktadır. Bu olası tehlikelerin daha çabuk bertaraf edilmesini sağlar.

Destekpark Afyon yangın ihbar sistemi hizmetleri ile sizlerin can ve mal güvenliğini korumaktadır. Firmamız tarafından sizlere sunulan her alarm sistemi kişiye ve ihtiyaca özel olarak projelendirilmektedir. Bu nedenle bizden ürün ve hizmet satın almadan önce yangın ihbar sistemini nerede ve ne amaçla kullanacağınızı iyice analiz etmeniz gerekir. İhtiyaçlarınızı bize bildirdikten sonra da size en uygun ürünü sunup, kurulumunu da yapmaktayız.

 

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Afyon yangın alarmı sistemleri, büyük çaptaki işletmelere yönelik yangın algılama hizmeti sunmaktadır. Özellikle okul, yurt ve otel gibi büyük mekanlarda bu tip sistemlere büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemler konvansiyonel ve adresli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Adresli yangın sistemleri nokta atışı yapar. Konveksiyonel yani analog olanlar ise bölge olarak haber verir.

Yangın alarmları;

 

Destekpark olarak sizlere adreslenebilir yangın alarmı sistemi konusunda hizmet veriyoruz. Bu sayede alarm sistemleriniz nokta atışı yaparak olası bir yangın tehlikesini acilen haber vermekte ve tehlikeyi daha da büyümeden engelleyebilmektedir. Eğer sizlerin de böyle bir alarm sistemine ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.
Diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

It Altyapı Hizmetleri

It Altyapı Hizmetleri

Bilişim (IT) altyapısı her şirketin belkemiği olduğundan dikkatle planlanması, düzenlenmesi ve korunması; şirketin verimli çalışması için elzemdir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Pc Bakım ve Onarım

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen yazılımlardır.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Afyonkarahisar'da Kamera Güvenlik Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.