• +90 272 212 15 05


PC Bakım ve Onarım

Teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımızda çok önemli bir yer edinen bilgisayarlar, artık herhangi bir sorunda kolay bir biçimde tamir edilebiliyor. Teknolojinin gelişmesiyle beraber tüm yeniliklere adapte olan firmamız Destekpark da Afyon Bilgisayar Firmaları arasında bakım ve tamir konusunda sizleri memnun edecek çalışmalara imza atıyor. Günlük hayatımızın vageçilmezlerinden olan masaüstü, tablet, notebook ve laptop bilgisalarlar, her an elimizin altında olduğu için çabuk bir biçimde yıpranabilir ya da çeşitli kazalardan ötürü arızalanbilir. Her ne kadar ileri teknoloji ile donatılsa da bu ürünler de maalesef kimi zaman sorun çıkarabilmekte ve bakım / onarıma ihtiyaç duymaktadır. Bizler de firma olarak teknik servisimizle beraber sizle bakım ve onarım hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir biçimde sunuyoruz.

Firmamız donanımsal ve yazılımsal anlamda tüm marka ve modeldeki bilgisayarların sorunlarını giderebilecek uzman ekip ve kaliteli ekipmana sahip. Firma olarak sizlere şu alanlarda hizmet sunuyoruz:

Donanımsal Bakım / Onarım:

Intel tabanlı sunucular, PC’ler ve çevre birimlerinin bakımını yapıyor eğer sorunlu bir parça varsa sözleşme kapsamında sizlere tamir servisi hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda arızalı olan parçanın da değişimini yapabiliyoruz. Donanım onarımlarında ise şu cihazların onarımını yapıyoruz:

Yazılım Bakım / Onarım:

Bilgisayarlar kimi zaman yazılımsal anlamda da sorun çıkarmaktadır. Bu konuda da sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Hem sunucu yazılımları hem de kişisel bilgisayar yazılımları konusunda uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Bu hizmetlerimiz kapsamına:

Sunucuların bakımı / onarımı

Destekpark bilişim olarak sizlere Afyon Bilgisayar Bakım ve onarım hizmeti sunarken şu hususlara dikkat ediyoruz:

Eğer sizlerin de Afyon PC bakım ve onarım hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak, sorunlarınıza anında çözüm önerisi üreteceğimizin de garantisini veriyoruz.
Diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

It Altyapı Hizmetleri

It Altyapı Hizmetleri

Bilişim (IT) altyapısı her şirketin belkemiği olduğundan dikkatle planlanması, düzenlenmesi ve korunması; şirketin verimli çalışması için elzemdir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen yazılımlardır.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Afyonkarahisar'da Kamera Güvenlik Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemleri; Konvansiyonel ve Adresli sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Afyon Yangın Alarm sistemleri için size uygun çözümler sunan Destekpark keşif hizmeti sonrasında projenizi hazırlıyor.

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.