• +90 272 212 15 05

It Altyapı Hizmetleri

Globelleşen ve küreselleşsen dünya sistemiyle başta eğitim alanı olmak üzere birçok iş sahasındaki şirket tabanında bilgi ve iletişim teknolojileri etkilerini görmek mümkündür. Son yıllarda ise “akılı şehir uygulamalarının” hız kazanmasıyla birlikte, belediyeler şehir planlamalarında bilgi ve iletişim teknolojileri alt yapı çalışmalarına öncelik vermektedir.

It Altyapı Hizmetleri

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber optik altyapı çalışmaları sayesinde kullanıcılar internet üzerinden veri alışverişlerini daha hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirir. Hız ve bant genişliğinin önemli olduğu fiber optik altyapıda iletişim etkileşimi büyük düzeyde arttırılır.Sağlıklı ve düzgün iletişim kapsamında data aktarımı yapmak isteyen vatandaşlar için Fiber optik kablolar, aynı hat üzerindeki birden fazla sunucuya bağlı çok sayıdaki aktif ağ bağlantısındaki kabloların görevini tek başına üstlenir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar onarımı; kişisel bazlı bilgisayarların donanım, yazılım ve ağ arızalarının tespit edilip düzeltilmesini kapsar. Donanımsal bilgisayar arızaları özellikle verilerin depolandığı ana parça olan sabit disk üzerinde meydana gelir. Bilgisayar parçalarının her biri için belirlenmiş son kullanma ve garanti süreleri vardır ve bu sürelerin aşılmasıyla beraber bilgisayar sistemlerinin bakım ve onarım ihtiyacı doğmuştur.

Pc Bakım ve Onarım

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım; programda denilen ve mevcuttaki bilgisayarları belirli görevleri, işlevleri yerine getirmek üzere yöneten, kodlanmış komutlar dizisidir. Kurumsal firmalar ve bazı durumlarda şahıslar için yazılım hayati önem taşır. Web sitesi tasarlamak, özel sayfalar oluşturmak ve bunların içeriklerini kontrol edip yönetmek kişiler için zorlu olabilir. Bu bağlamda genellikle internet üzerinden satılan hazır yazılımlara yönelme söz konusu olabileceği gibi ihtiyaca yönelik yazılım seçenekleri sunan yazılım firmalarından yardım almak da mümkündür.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kamera Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle beraber özellikle cihazlar ve aygıtlar fonksiyonlarını değiştirmiş, küçültülmüş ve gündelik hayata adapte edilmiştir. Bunların başında ise yeni özellik getirilen kamera sistemlerinin birçok alanda kullanıldığının önemi ve vazgeçilmezliği gelmektedir.Kamera sistemleri güvenlik, trafik kontrolü, işletmelerin kontrolü, müşteri trafiğini denetleme gibi işlevlerde görevlendirilir. Güvenlik kamera sistemi, çoğunlukla kamusal ve bireysel güvenliğin sağlanması amacı ile kullanılır.

Kamera Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemi

Alarm sistemleri şahıslara ait özel mülklerde ya da iş alanlarında hırsızlık, gasp, doğal afet gibi durumlarda ilgili birimlere ve mal sahibine haber verip yardım çağırmayı sağlayan elektronik tabanlı güvenlik sistemidir. Alarm Haber Alma Merkezleri yıllık abonelik ücreti karşılığında alarmın takılı olduğu panelden gelen sinyalleri çeşidine göre ilgili birimlere yönlendirir. Abonelik kapsamında panel alanı sürekli gözetlenir ve gerekli bakım yapılması içinde uyarılır.

Hırsız Alarm Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın ihbar sistemleri, klasik alarm sistemlerine ek olarak panelin yerleştirdiği mekana takılacak ekstradan duman dedektörü ve ısı dedektörünün tehlikeli durumu algılayıp çözümleyerek sinyal vermesi prensibiyle uyarır. Yangın alarmları dedektör tarafından ortamdaki dumanın ya da ısı fazlalığının tehlike durumunu alarm paneline ya da yangın paneline iletmesi mantığıyla çalışır. Aynı zamanda şifreleme paneli üzerinden klasik alarmlara ek olarak yangın butonu konulabilir.

Yangın İhbar Sistemi

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Santral Sistemleri

Saha Hizmetleri

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.

Saha Hizmetleri

Yeni Nesil Yazar Kasa

Afyonkarahisar'da 2015 Yılında İngenico ile yapılan bayilik sözleşmesi ile Destekpark Bilişim Afyon Yazar Kasa Denilince İngenico İle Kaliteyi Sizlere Sunuyor. Birçok yazılım ile sorunsuz ve hızlı çalışan İngenico Sabit ve Mobil Pos olmak üzerek 2 model ile pazarda yerini alıyor. Destekpark aynı zamanda Afyon, Uşak ve Edremit Körfez bölgesinde yazarkasa pos satışına devam etmektedir.

Yeni Nesil Yazar Kasa

Personel Devam Takip Sistemleri (Pdks)

Çalışanların işe giriş ve çıkış saatlerini takip ederek kayıt altında tutabilmek amacı ile en son teknolojiler kullanılarak tasarlanan personel devam kontrol sistemi ürünleri, Afyon'da tüm ihtiyaca uygun farklı sistemsel özellikte seçenekleri ile birlikte satışa sunulmaktadır.

Personel Devam Takip Sistemleri (Pdks)

Barkod Otomasyonu

Destekpark Afyonkarahisar'da Market, Mağaza ve Perakende Barkod Sistemleri ile tüm sektörlere hizmet verebilen esnek yapısıyla tüm sektörlere uyum sağlayabilen bir ürün ailesini bünyesinde barındırıyor. Başta Bay-t Yazılım ve Logo Yazılım ile Market, Giyim, Un Yem Ticareti, Süt Toplama Merkezleri, Ucuzluk Pazarları gibi perakendenin hızlı olduğu sektörlerde kesintisiz hizmet sağlıyor.

Barkod Otomasyonu

Güç Kaynağı (UPS)

Afyon'da Destekpark olarak Güç Kaynağı (UPS) bakım tamir ve satışını gerçekleştiriyoruz. Yerinde keşiften akü değişimine kadar UPS konusunda çözümler sunuyoruz. Müşterilerimize kesintisiz temiz güç vermeyi hedefliyoruz. 

Güç Kaynağı (UPS)