• +90 272 212 15 05


Kamera Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle beraber, güvenlik önlemleri de çeşitli donanım ve yazılımlarla daha güvenilir hale gelmiştir. Destekpark olarak bizler de sizlere Kütahya, Uşak, Eskişehir ve Afyon güvenlik sistemleri konusunda kaliteli hizmet sunuyoruz. Kamera sistemleri ile işletmenizin güvenliğini sağlıyor, olası bir suç durumunda suçlunun kolay bir biçimde yakalanmasına vesile oluyoruz. Bildiğiniz gibi günümüz dünyasında maalesef birçok tehlike kol gezmektedir. Bu nedenle işletmelerin ve evlerin güvenliğinin ciddi anlamda sağlanması şarttır. Bu da kamera sistemleri aracılığı ile yapılabilir. Sizlere son teknoloji donanım ve yazılımlarla beraber kamera sistemleri kurarak, güvenliğinizi sağlama garantisi veriyoruz.

Dome Kameralar: Şekli itibari ile kubbeyi andırmasından ötürü “Dome” olarak adlandırılan bu güvenlik kamerası çeşidi, sıklıkla kullanılan ürünlerden birisidir. Eve ya da iş yerlerine kurulabilir, çeşitli özelliklere sahiptir ve görünüm açısından da şıktır.

IP Kameralar: Bilgisayar tabanlı olan bu güvenlik kamerasının görüntü kalitesi yüksektir ve network ağıyla beraber çalışır. Kişilerin sayımı ve takibi gibi özellikleri vardır genellikle proje tabanlı işlerde sık sık kullanılır. IP kamera sistemleri, verimli ve hızlı veri akışı sağlar.

AHD Kameralar: AHD kameralar, kayıt sistemlerinde kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlüklüdür, renk ayrımı nettir ve 500 metreye kadar görüntü kaydedebilmektedir. Bu kayıtlar cep telefonu ve bilgisayar aracılığıyla istenilen her noktadan izlenebilmektedir.

HDCVI Kameralar: Dahua markası tarafından geliştirilen bu kameralar ileri teknoloji ürünüdür. Görüntüler yüksek çözünürlüklüdür ve 750 metreye kadar görüntü alabilmektedir. HD kalitesinde kayıt imkanı sunar. Bununla beraber ses, görüntü ve speed kontrolü yapılabilmektedir.

HD-TVI Kameralar: En yeni teknolojik güvenlik kamerasıdır. Düşük bantta çalışabilme özelliğine sahiptir ve görüntü gecikme olasılığı çok düşüktür. 1080p olarak 500 metreye kadar görüntü alabilir.

Firmamız istediğiniz tüm Afyon güvenlik kamerası çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Dilediğiniz ürünü seçtikten sonra kurulum ve montaj da tarafımızdan yapılmaktadır. Sizlere ürünün nasıl kullanılacağına kayıtların nereye yapıldığına dair de tüm bilgiler sunulur. Tüm ürünlerimizin farklı farklı özellikleri vardır. Bu nedenle öncelikle kamerayı nereye ve ne amaçla kurmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Biz de ihtiyaçlarınıza en uygun güvenlik kamerası çeşidini sizlere sunarız.

Afyon güvenlik kamerası fiyatları, ürünlerin özelliklerine, markasına ve modeline göre değişim gösterse de Destekpark olarak her bütçeye uygun ürün sunabilmekteyiz. Firma olarak kamera sistemlerini kurma, montaj, yapısal kablolama gibi hizmetler veriyoruz. Aynı zamanda ip kameraları fiber optik altyapı ile birleştirilerek daha hızlı ve daha verimli görüntü akışı sağlanabiliyor.

 
Diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

It Altyapı Hizmetleri

It Altyapı Hizmetleri

Bilişim (IT) altyapısı her şirketin belkemiği olduğundan dikkatle planlanması, düzenlenmesi ve korunması; şirketin verimli çalışması için elzemdir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Pc Bakım ve Onarım

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen yazılımlardır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemleri; Konvansiyonel ve Adresli sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Afyon Yangın Alarm sistemleri için size uygun çözümler sunan Destekpark keşif hizmeti sonrasında projenizi hazırlıyor.

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri

Destekpark, başta Afyon Merkez ve ilçelerinde olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.