• +90 272 212 15 05 & 0555 518 60 25

Web Tasarımı, Hosting, Domain Tescili - HizmetlerimizWeb Tasarımı, Hosting, Domain Tescili

Günümüzde modernleşme ile beraber teknoloji de gelişmeye, insanların ihtiyaçlarına göre şekillenmeye başlamıştır. Artık birçok işletme ticaret faaliyetlerini sanal ortama taşıyarak burada rekabet etmektedir. Çağımızın en önemli ticaret ve reklam alanları artık internet ortamıdır. Ve bu nedenle de işletmeler bu yönde hizmete ihtiyaç duyar. Bir firmanın sanal ortamda ticaret ve kar marjını arttırabilmesi için öncelikle kaliteli bir web sitesinin olması gerekmektedir. Firmalar için web sitesi oluşturmak ve bu sitenin kullanıcı deneyimi açısından kaliteli olması; bir zorunluluk olarak kabul edilmektedir. Destekpark olarak bizler de size Afyon web tasarımı konusunda kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmanızın ve kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını belirleyerek buna göre çalışmalar düzenlemekte ve ürün / hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaştırma fırsatı tanımaktayız.

Alanında uzman tasarımcı ve yazılımcılarımızla ihtiyacınız olan tüm fikirleri yaratıcı bir biçimde oluşturmakta ve bunu web sitesine taşımaktayız. Size kurumsal, etkileşim olanağı yüksek, kullanıcıya hitap eden ve kolay bir biçimde yönetilebilir siteler sunuyoruz. Bununla beraber web tasarımı hizmetimizden sonra satış sonrası destek hizmeti ile de yanınızdayız.

 

Domain Tescil Hizmeti

Afyon web sayfası konusunda sizlere domain tescili de yapıyoruz. İstediğiniz alan adını bularak, bunun tescilini de uygun fiyatlarla sunuyoruz. Domain dediğimiz şey www.destekpark.com.tr adresidir. Bu adresin yaratıcı ve farklı olması, kullanıcıları web sitenize çekecek temel etmendir. Tıpkı fiziki dükkanlarda olduğu gibi sanal dükkanlarda e-ticaret sitelerinde de isme ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyacı da domain ile gidermek mümkündür. Bir alan adı satın alırken aynı zamanda IP (Internet Protocol Adress) de satın alınmaktadır. IP numaralardan oluşur ve bu numaralar kodlanarak Domain dediğimiz adrese çevrilir.

 

Hosting Hizmeti

Afyon hosting hizmeti, web sitesinin internette barınmasını sağlayan sunuculardır. Bu sunucular güvenlik, yedekleme ve bakım gibi hizmetleri de içermektedir. Hosting ile kullanıcılara site adresi uzantılı e-mail de verilebilmektedir. Firmamız domain ve hostin satışı yaparken şunlara dikkat eder:

 

Destekpark bilişim, sizlere web tasarımı, domain ve hosting anlamında kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır. Firmamızın alanında uzman ekibi ve kaliteli teknik ekipmanı ile tüm sorunlarınız kolay bir biçimde çözülür. İhtiyacınız olan tüm hizmetler için bizi arayabilirsiniz.
Diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz...

It Altyapı Hizmetleri

It Altyapı Hizmetleri

Bilişim (IT) altyapısı her şirketin belkemiği olduğundan dikkatle planlanması, düzenlenmesi ve korunması; şirketin verimli çalışması için elzemdir.

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir.

Pc Bakım ve Onarım

Pc Bakım ve Onarım

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Yazılım Satış, Destek ve Eğitimi

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen yazılımlardır.

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Afyonkarahisar'da Kamera Güvenlik Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

Afyonkarahisar Hırsız Alarm Sistemleri denilince akla gelen isimler arasında olmaktan mutluyuz.

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemi

Yangın İhbar Sistemleri; Konvansiyonel ve Adresli sistemler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Afyon Yangın Alarm sistemleri için size uygun çözümler sunan Destekpark keşif hizmeti sonrasında projenizi hazırlıyor.

Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Afyonkarahisar'da Santral Sistemi denilince farklı ve sağlam altyapı çözümleri sunan Destekpark Bilişim rakiplerinden birkaç adım önde olmayı başarmıştır.