• +90 272 212 15 05 & 0555 518 60 25

HİZMETLERİMİZ

IT ALTYAPI HİZMETLERİ

Türkçe karșılığı bilgi-bilișim teknolojileri olan IT (information technologies), bilgisayar tabanlı bilișim sistemlerinin, özellikle yazılım uygulamaları ve bilgisayar donanımının incelenmesi, tasarlanması, geliștirilmesi, yürütülmesi, yönetimi ve desteğine verilen addır. IT temel olarak bilgisayarların ve yazılımların aracılığıyla bilginin ișlenmesi, dönüștürülmesi, saklanması, korunması, iletilmesi ve bu bilgiye güvenli bir biçimde erișilmesini sağlar.

FİBER OPTİK ALTYAPI VE SONLANDIRMA

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir. Optik fiberler diğer iletișim malzemelerine oranla uzun mesafelerdeki veri iletișiminin daha hızlı ve yüksek değerlerde yapılabilmesine olanak verdikleri için fiberoptik haberleșme sistemlerinde çok sıklıkla kullanılmaktadırlar. Metal kablolar yerine fiber kabloların kullanılmasının nedeni, daha az kayba neden olmaları ve elektromanyetik etkileșimden etkilenmemeleridir. Optik fiberler aynı zamanda birçok sensör (alıcı) ve benzeri uygulamaların yapımında oldukça sık olarak kullanılmaktadırlar.

PC BAKIM VE ONARIM

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

YERİNDE SERVİS / BAKIM ANLAŞMALARI

Firmalar için; bilgi iletişim sistemleri ve altyapılarının taşıdığı önem gittikçe artmaktadır. bilgisayar sistemlerinden veya alt yapıdan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. Durum böyle olunca, sistemin düzgün çalışması, bilgilerin yedeklenmesi, oluşan sorunların en kısa sürede giderilmesi için, sürekli bir destek gerekmektedir. Bakım anlaşması sayesinde bilgisayarınızı servise götürmeden hem zamandan, hem maliyetten tasarruf edebilirsiniz. yerinde teknik servis imkanı sayesinde iş yükünden de kurtulmuş olursunuz.

KAMERA GÜVENLİK HİZMETLERİ

Teknolojide ki son gelişmeler ile birlikte, görüntüleme sistemleri güvenlik, koruma ve yönetimsel uygulamaların vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Özellikle dijital sistemlerin devreye girmesiyle birlikte bina, tesis ve kurumların güvenlik organizasyonlarının yanı sıra, çalışanların izlenmesi, delillerin toplanması, fabrikalarda üretim, mağazalarda, bankalarda olası muhtemel hırsızlık olaylarının takibi ve müşteri ilişkilerinde kamera sistemlerinden yoğun olarak yararlanılmaktadır. Bütün bunlardan yola çıkarak Destekpark Bilişim olarak Güvenliğinizi sağlamak için varız.

YAZILIM SATIŞ, DESTEK VE EĞİTİMİ

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen ve genelde büyük miktarda ve karmaşık ilişkileri olan verinin görüntülenmesini (monitoring), işlenmesini (manipulation) ve saklanmasını (storage) sağlayan uygulamalardır. Bu bağlamda firmamız Logo Yazılım, Bayt Ticari Entegre, Nebim ve Netsis olmak üzere sektörde başarısını kanıtlamış yazılımların Afyon bölgesindeki çözüm ortağıdır.

POS CİHAZLARI KURULUM VE BAKIM HİZMETLERİ

POS veya POS aleti olarak da adlandırılan cihaz Müşterilerin ödeme noktalarında nakit kullanmadan kredi kartıyla alış veriş imkanı sağlayan cihazdır. POS kelimesi, ingilizce Point of Sale kelimesinin baş harflerinin bir araya gelmesinden oluşmuştur. Pos Türkçe anlamı Satış noktası anlamına gelmektedir.

WEB TASARIMI, HOSTİNG, DOMAİN TESCİLİ

Tasarım birimimizde size özgü web site ve ara yüzler tasarlanmaktadır. Benzersiz bir site daha sloganı ile çalıșan tasarım ekibimiz benzersiz hizmet sunmaktadır.Web sitenizde istediğiniz görseli bir çok benzersiz seçenek içinden size sunarak beğenileriniz doğrultusunda web tasarımları olușturmaktayız. Tecrübesine ve iș yapabilirliliğine güvenen tasarım bölümümüz sizin istekleriniz doğrultusunda müșteri memnuniyeti düșüncesiyle hizmet vermektedir. Tasarımlar yapılan ișin gösterim alanıdır. Siteye giren kullanıcının aklında kalması için ona sunulan görsel bi hatırlatmadır. Tasarımınız bu bilgiler doğrultusunda uygulamaya dökülmektedir