• +90 272 212 15 05 & 0555 518 60 25

HİZMETLERİMİZ

IT ALTYAPI HİZMETLERİ

Türkçe karșılığı bilgi-bilișim teknolojileri olan IT (information technologies), bilgisayar tabanlı bilișim sistemlerinin, özellikle yazılım uygulamaları ve bilgisayar donanımının incelenmesi, tasarlanması, geliștirilmesi, yürütülmesi, yönetimi ve desteğine verilen addır. IT temel olarak bilgisayarların ve yazılımların aracılığıyla bilginin ișlenmesi, dönüștürülmesi, saklanması, korunması, iletilmesi ve bu bilgiye güvenli bir biçimde erișilmesini sağlar.

FİBER OPTİK ALTYAPI VE SONLANDIRMA

Fiberoptik ya da Optik fiber, kendi boyunca içinden ıșığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden olușmuș bir optik fiberdir. Optik fiberler diğer iletișim malzemelerine oranla uzun mesafelerdeki veri iletișiminin daha hızlı ve yüksek değerlerde yapılabilmesine olanak verdikleri için fiberoptik haberleșme sistemlerinde çok sıklıkla kullanılmaktadırlar. Metal kablolar yerine fiber kabloların kullanılmasının nedeni, daha az kayba neden olmaları ve elektromanyetik etkileșimden etkilenmemeleridir. Optik fiberler aynı zamanda birçok sensör (alıcı) ve benzeri uygulamaların yapımında oldukça sık olarak kullanılmaktadırlar.

PC BAKIM VE ONARIM

Bilgisayar sistemlerinde her türlü donanım, yazılım ve ağ arızalarını tespit ederek onarımlarını yapabilen kişilerin yetiştirildiği bir eğitim programıdır.

YAZILIM SATIŞ, DESTEK VE EĞİTİMİ

Kurumsal yazılımlar, iş süreçlerinin otomasyonunu gerçekleştirmek ve desteklemek için geliştirilen ve genelde büyük miktarda ve karmaşık ilişkileri olan verinin görüntülenmesini (monitoring), işlenmesini (manipulation) ve saklanmasını (storage) sağlayan uygulamalardır. Bu bağlamda firmamız Logo Yazılım, Bayt Ticari Entegre, Nebim ve Netsis olmak üzere sektörde başarısını kanıtlamış yazılımların Afyon bölgesindeki çözüm ortağıdır.

WEB TASARIMI, HOSTİNG, DOMAİN TESCİLİ

Tasarım birimimizde size özgü web site ve ara yüzler tasarlanmaktadır. Benzersiz bir site daha sloganı ile çalıșan tasarım ekibimiz benzersiz hizmet sunmaktadır.Web sitenizde istediğiniz görseli bir çok benzersiz seçenek içinden size sunarak beğenileriniz doğrultusunda web tasarımları olușturmaktayız. Tecrübesine ve iș yapabilirliliğine güvenen tasarım bölümümüz sizin istekleriniz doğrultusunda müșteri memnuniyeti düșüncesiyle hizmet vermektedir. Tasarımlar yapılan ișin gösterim alanıdır. Siteye giren kullanıcının aklında kalması için ona sunulan görsel bi hatırlatmadır. Tasarımınız bu bilgiler doğrultusunda uygulamaya dökülmektedir